Hakkımızda

2000 yılından itibaren faliyet gösteren firmamız restaurant, pastane, cafe&bar ve fastfood sektörleri başta olmak üzere konuk ağırlama alanında faaliyet gösteren işletmeler için otomasyon çözümleri sunmaktadır. Partnerlerinin tüm ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan yazılımlara ve donanımlara sahiptir. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek adına alanında uzman ekibimizle 7/24 teknik destek sağlıyor ve sürdürülebilir çözümler üretiyoruz. Müşteri memnuniyeti ilkemizin gereği olarak iş ortaklarımızın optimal maliyetlerle maksimum verim alabilmesi öncelikli hedefimizdir. 15 yılı aşkın tecrübe ve bilgi birikimimizle işletmenize değer katıyor olmamız en yüksek motivasyon kaynağımızdır.

Değerlerimiz

Amaca Yönelik Olma

İşimizi yaparken amaca yönelik çalışmanın hedeflere varmak için gerekli olduğuna inanır, enerjimizi bu yolda kullanırız.

Takım Çalışması

Takım çalışmasını benimseyip her farklı fikri en iyiye ulaşmak için bir katma değer olarak görürüz.

Zamanındalık

Zamanın en kısıtlı kaynak olduğunu bilerek yapmamız gerekenleri doğru ve söz verdiğimiz zamanda yaparız.

Gelişime Açıklık

Gelecekte de var olmak için yeniliklere uyum sağlamak,değişimleri ve dünyayı takip etmek işimizin bir parçasıdır.

Güven

Winsell bilgisi, donanımı ve kurumsal değerlere olan bağlılığı ile tüm paydaşlarıyla güvene dayalı bir ilişki kurmayı amaçlar.

Kullanıcı Odaklılık

İşimizin her aşamasında kullanıcı deneyimini göz önünde bulundurur, açık, fonksiyonel ve akılcı çözümler ortaya koyarız.